Top List

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

Shkruar nga Anabel

31 Dhjetor 2021

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

Jemi në fund të vitit 2021 dhe pyetjes "çfarë lexuan njerëzit më shumë", nuk i shmangemi dot as këtë vit. Cilat ishin temat dhe çështjet që mbajtën shqiptarët më të interesuar përgjatë këtij viti?

Janar

1. Si do të jetë viti 2021 për secilën shenjë, sipas Susan Miller

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

2. Konkurrentët dhe ish-opinionistët ironizojnë çiftin e stisur Tea-Andi

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

3. 'Seksist, ofendues dhe pa asnjë vlerë humane': Ç'ndodhi dje mes Niki Delijorgjit & Rezart Veleshnjas

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

4. Seks për një natë: Shqiptarët rrëfejnë historitë e tyre!

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

5. Quiz: Në ç'vend të botës meriton të jetosh?

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

Shkurt

1. Injorim dhe ironi? Ç’ndodhi mes Luana Vjollcës dhe Arbana Osmanit

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

2. Këto emoji me siguri i keni ditur gjithë jetës gabim!

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

3. Quiz: Ç'përshtypje i lë ti djemve pas takimit të parë?

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

4. Quiz: Sa përputheni ju të dy?

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

5. Quiz: Sa janë gjasat që të divorcohesh të paktën 1 herë në jetë?

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

Mars

1. Meghan flet për zënkat me Kate: 'Ishte ajo që më bëri për të qarë para dasmës'

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

2. Skandali që mendohet se i dha fund lidhjes së J.Lo me Alex Rodriguez

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

3. Quiz: Sa % vajzë je?

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

4. Sondazhi PS vs PD: Kush fiton dhe pse?

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

5. Si (s)është e mundur që Linda Rei të jetë shtatzënë

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

Prill

1. Ka një arsye pse burrat fiksohen pas vitheve të mëdha

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

2. Drejt lehtësimit të masave: Ja kur Shqipëria mund të hapet totalisht

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

3. Momente kyçe nga funerali i princit Philip: Mbretëresha qëndron vetëm, bashkimi Harry-William etj

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

4. Test: Zbulo se çfarë të motivon ty në punë

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

5. Për herë të parë në 1,200 vjet, lulet në Japoni çelën më herët: Shkencëtarët paralajmërojnë rrezikun

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

Maj

1. Njerëzit kritikojnë Rezart Veleshnjan për komentin për Aleks Seitajn

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

2. Test: A e kalon dot këtë intervistë pune?

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

3. Italia fiton Eurovizionin: Në ç'vend u rendit Shqipëria

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

4. Gjëra jo dhe aq romantike që i bëjnë të gjitha çiftet, edhe pse s’e pranojnë!

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

5. Ç’duhet të dini për sindromën e tunelit karpal, që prek gratë shtatzënë dhe jo vetëm

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

Qershor 

1. Pse njerëzit thonë që kjo skenë e videoklipit të Xhensilës është e kopjuar

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

2. Ç'ndodhi gjatë intervistës? Roza Lati për Bieta Sulon: ‘Të fton në emision dhe të ofendon’

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

3. 20+ fustane që mund t’i vishni nëpër dasma (nëse s’jeni ju nusja)

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

4. Çfarë është ‘twin flame’: 8 shenja që e keni gjetur ‘gjysmën tuaj’

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

5. Quiz: Ç’lloj turisti je?

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

Korrik

1. 16 shqiptarë tregojnë bisedat më të çuditshme me klientët në call center

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

2. Quiz: A e gjejmë dot kur do martohesh vetëm nga serialet që zgjedh?

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

3. Cilat janë efektet e të mos bërit seks për një kohë të gjatë – ose kurrë?

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

4. 20 pyetje për seksin që mund t’ia bësh partnerit/es, sepse komunikimii është çelësi ;)

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

5. 4 pyetje të njerëzve për këngën e Melindës, Gjikos dhe Norës

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

Gusht

1. Marina Vjollca dhe Getoar Selimi, prindër për herë të parë!

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

2. Këto foto kanë vetëm 24 orë diferencë nga njëra-tjetra: Gazetarja flet për ndryshimin në veshje!

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

3. Test: Si do të jesh ti shtatzënë?

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

4. 20 vite përpjekje që u shkatërruan në 1 ditë: Ç’po ndodh në Afganistan

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

5. Nga veriu në jug: Plazhet – nga më të lirat te më të shtrenjtat

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

Shtator

1. Emrat që po përfliten se do të jenë pjesë e ‘Big Brother VIP’

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

2. Je zyrtarisht e rritur nëse asgjë nga kjo listë s'të intereson më!

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

3. Luana zbulon ‘projektin e jetës’ dhe (ndoshta) konfirmoi largimin nga Top Channel

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

4. Ndonëse fansat s'e pritën mirë, ka një arsye pse ndodhi vdekja më e papritur në ‘La Casa de Papel’

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

5. Dikush postoi menunë në Met Gala dhe njerëzit u shokuan!

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

Tetor

1. Çfarë tregon kur ai ~vazhdimisht~ të shtrëngon qafën me duar për të të puthur

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

2. Big Brother VIP: Semi Jaupaj flet për ndarjen nga Bojken Lako!

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

3. Big Brother VIP: Hyrja e papritur e Bora Zemanit brenda shtëpisë!

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

4. Donaldi flet për herë të parë për lidhjen me Bora Zemanin dhe raportin me Semin

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

5. Çfarë ndodhi me Fifin: Produksioni i ‘Big Brother VIP’ tregon çfarë nuk u transmetua

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

Nëntor

1. Ndahet nga jeta Hueyda El Saied

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

2. $NOB, një tjetër standard për kinematografinë shqiptare

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

3. ‘Jam vetëm’: Bora flet për deklaratën e Donaldit

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

4. Ndërpritet Big Brother VIP: Fifit i bie të fikët

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

5. Kryeministri Rama për ngjarjen në Fier: 'Pritet verdikti më ekstrem i drejtësisë'

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

Dhjetor

1. Beniada e fitoi Big Brother-in e saj

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

2. Susan Miller: Si do të jetë viti 2022 me pak fjalë për secilën shenjë

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

3. Test: Ç’lloj burri tërheq ti?

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

4. Quiz i vitit për showbizin: Sa nga këto ngjarje mban mend?

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

5. Qarkullon një listë e dytë për pagat e qytetarëve; bëhen publikë edhe numrat e telefonit

Artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë vitit 2021

MOS I HUMBISNI