Top List

20 artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë 2020-s

Shkruar nga Anabel

31 Dhjetor 2020

20 artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë 2020-s

Jemi në fund të 2020-s dhe pyetjes "çfarë lexuan njerëzit më shumë", nuk i shmangemi dot as këtë vit. Cilat ishin temat dhe çështjet që mbajtën shqiptarët më të interesuar përgjatë këtij viti? Pyetje e cila qartazi e ka një përgjigje: Pandemia dhe Covid-19, ndonëse artikulli më i lexuar është një i publikuar në fund të janarit lidhur me mënyrën si duhet të sillemi kur bie tërmet.

Lista me 20 artikujt më të lexuar:

1. Në rast tërmeti, veproni si Fevziu dhe jo si Bora Zemani me binjakët Veshaj

20 artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë 2020-s

2. Kur të vishni pantallona të shkurtra, vishini si Victoria Beckham

20 artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë 2020-s

3. Ja kur do të marrë fund pandemia

20 artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë 2020-s

4. Në çfarë kohërash po jetojmë: Sa shumë skandale mediatike në vetëm një javë

20 artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë 2020-s

5. Historia që s’bëri të lumtur askënd

20 artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë 2020-s

6. Grip, ftohje apo koronavirus? Ku qëndron ndryshimi

20 artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë 2020-s

7. Familja e thjeshtë e një prej njerëzve më të pasur në Shqipëri

20 artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë 2020-s

8. Susan Miller: Si do të jetë 2020-a me pak fjalë për secilën shenjë

20 artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë 2020-s

9. Kush e detyroi Taynën të shkojë te ‘Shiko kush luan?’

20 artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë 2020-s

10. Fakte për periodat që duhen lexuar pikë së pari nga djemtë

20 artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë 2020-s

11. Filmi që përloti shqiptarët: A bazohet në histori të vërtetë dhe ç’kuptim ka ‘Lingo, Lingo’?

20 artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë 2020-s

12. Twitter-i papritur shpërthen: Elvana në Eurovizion?

20 artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë 2020-s

13. 24 foto shokuese para dhe pas koronavirusit

20 artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë 2020-s

14. Dojna Mema publikoi këtë foto, por reagimi i njerëzve është i trishtë

20 artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë 2020-s

15. Kobe Bryant dhe gruaja e tij nuk udhëtonin kurrë bashkë me helikopter

20 artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë 2020-s

16. Kush përfiton dhe si duhet aplikuar për pagën prej 26,000 lekësh

20 artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë 2020-s

17. Blendi Fevziu fiton memen më të paparë të koronavirusit

20 artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë 2020-s

18. S’e kanë fajin lakuriqët e natës, e kanë njerëzit

20 artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë 2020-s

19. Në vetë-izolim: Postimet më të mira dhe më të këqija të VIP-ave shqiptarë

20 artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë 2020-s

20. Të lodhur nga lajmet e frikshme? 13 gjëra që askush nuk jua thotë për Covid-19

20 artikujt më të lexuar në Anabel.al gjatë 2020-s

MOS I HUMBISNI