Celebrity Style

Kur të vishni pantallona të shkurtra, vishini si Victoria Beckham

Shkruar nga Anabel

27 Gusht 2020

Kur të vishni pantallona të shkurtra, vishini si Victoria Beckham

Kur vjen puna tek moda, Victoria Beckham është përkufizimi i veshjeve chic, elegante dhe goxha modeste. Prandaj, në ato pak raste kur zonja Beckham guxon me pantallona të shkurtra seksi, dijeni se është koha për të mësuar prej saj. 

Kur të vishni pantallona të shkurtra, vishini si Victoria Beckham

Eshtë kombinimi apo zgjedhja e elementëve të duhur që i bëjnë një palë xhinse të shkurtra të mos duken të zakonshme apo vulgare.

Kur të vishni pantallona të shkurtra, vishini si Victoria Beckham

Ish-ikona e pop-it postoi një foto para pak ditësh krah David, ku shfaqej e veshur me një palë pantallona të bardha të shkurtra, kombinuar me një këmishë bojëqielli oversize dhe një rrip ngjyrë kafë.

Kur të vishni pantallona të shkurtra, vishini si Victoria Beckham

Rezultati? Thjesht, klas dhe shumë komode në të njëjtën kohë. Këmisha "balancon" xhinset seksi duke i bërë lehtësisht të përdorshme në çdo orë të ditës! 

Kur të vishni pantallona të shkurtra, vishini si Victoria Beckham

Burimi: Who What Wear

MOS I HUMBISNI