Horoskopi Mujor

Horoskopi i Susan Miller për muajin gusht 2022: Luani dhe Virgjëresha

Shkruar nga Anabel

5 Gusht 2022

Horoskopi i Susan Miller për muajin gusht 2022: Luani dhe Virgjëresha

Horoskopi i Susan Miller për muajin gusht 2022: Luani dhe Virgjëresha

Pjesa më e mirë e muajit përpara filloi në fakt disa ditë përpara fillimit të gushtit, më 28 korrik, kur u shfaq Hëna e re në Luan. Kjo hënë e re o t'ju japë një shans për t’u marrë me një ëndërr që keni. Nuk do t'ju duhet të prisni që njerëzit e tjerë t'ju ofrojnë mundësinë - do të jeni në gjendje të krijoni opsione të gjitha vetë.

Një nga fushat do të jetë fokusi dhe Jupiteri që do t'ju sjellë më shumë fat në javën e parë të gushtit. Pra, lajmet duhet të jenë emocionuese. Ka të ngjarë të ketë lajme të mira nga karriera.

Në Hnën e plotë në Ujor më 11 gusht, do të vendoset në qendër të vëmendjes një marrëdhënie. Çdo vështirësi që nuk është diskutuar, sqaruar dhe zbatuar, tani do të arrijë një pikë kulmi. Kjo duket të jetë një situatë e bazuar në biznes.

Do t'ju pëlqejnë muajt e ardhshëm sepse Binjakët e shenjës së ajrit përzihen bukur me shenjën tuaj të zjarrit, Luanin, dhe Marsi te Binjakët do të sjellë një kohë shumë më shoqërore për ju. Duke dalë më shumë dhe duke u shoqëruar, do të përmirësoni të gjitha fushat e jetës.

Ndryshimet që keni bërë për karrierë në fillim të këtij viti mund të shpërblehen deri në Hënën e re të 27 gushtit, e cila do të shfaqet te Virgjëresha, shtëpinë juaj e dytë e të ardhurave të fituara.

Horoskopi i Susan Miller për muajin gusht 2022: Luani dhe Virgjëresha

Ky muaj do të paralajmërojë një nga periudhat më të rëndësishme për karrierën që keni parë prej kohësh. Marsi do të vizitojë Binjakët nga 20 gusht 2022 deri më 25 mars 2023 dhe do të ndezë shtëpinë ë dhjetë të nderimeve, çmimeve dhe arritjeve për shtatë muaj. Kjo është shumë e pazakontë, sepse koha e zakonshme që Marsi të kalojë në çdo shenjë është gjashtë ose shtatë javë, por tani Marsi po planifikon të qëndrojë shtatë muaj.

Marsi është planeti i energjisë dhe konkurrencës dhe quhet planeti luftëtar dhe do t’ju japë një dëshirë të fortë për të pasur sukses dhe së shpejti mund ta gjeni veten në sytë e publikut. Me ndihmën e Marsit, ju mund të ngriheni ??në majat e industrisë suaj – gjithçka varet nga sa shumë doni të bëni emër për veten dhe sa kohë jeni të gatshëm të angazhoheni për të punuar drejt qëllimit tuaj.

Qëllimi juaj do të duhet të jetë shumë i qëndrueshëm, kështu që do të dëshironi të nisni ide, të dërgoni propozime, të mblidhni fonde, të merrni përsipër një punë të re, të filloni një fushatë reklamimi ose publiciteti ose të sillni produkte ose shërbime të reja në treg në fund të gushtit.

Një tjetër kohë e mirë për të nisur ndonjë objektiv profesional është fillimi deri në mes të tetorit (ose prisni deri në shkurt ose mars 2023 për të nisur) për suksesin më të mirë në karrierë. Kjo është SHUMË fat nëse keni dëshirë të gjeni një punë më të mirë, më shumë përgjegjësi dhe fuqi dhe gjithashtu të paguheni më shumë.

Ndryshimet në karrierë do të ndodhin së shpejti pasi ka gjasa që ofertat të vijnë dhe ju do të dëshironi të jeni pjesë e gjithçka që po ndodh. Fillimi i gushtit do të ishte një kohë e mirë për të bërë një udhëtim të gjatë - Marsi te Demi do t'ju ndihmojë të gjeni vendin e përsosur për të shkuar. Udhëtoni tani sepse në muajt e ardhshëm, mund të jeni shumë të zënë për ta bërë këtë.

Me aspekte të tilla, ju mund të mahnitni të tjerët me aftësinë, imagjinatën dhe origjinalitetin tuaj për zgjidhjen e problemeve. Mund të shihni një rritje të menjëhershme të pagës, ose nëse jo, do të vijë në fund të shtatorit. Ju keni një shans të rrallë për të bërë një emër shumë të madh për veten dhe të admiroheni për idetë tuaja.

Copyright Anabel.al / Ndalohet ribotimi pa lejen e redaksisë.

MOS I HUMBISNI