Celebrity

Paris Hilton flet për momentin e vështirë kur iu desh të mbronte të birin nga komentet e këqija

Shkruar nga Anabel

29 Nëntor 2023

Paris Hilton flet për momentin e vështirë kur iu desh të

Paris Hilton u ndje shumë keq u detyrua të mbronte djalin e saj 10-muajsh, Phoenix, nga komentet e njerëzve në internet, të cilët talleshin me madhësinë e kokës së tij.

“Nuk mund ta besoja se ata mund të ishin të ligë me një fëmijë të vogël të pafajshëm,” tha Hilton për People.

“Mund të thuash çfarë të duash për mua, por ky është engjëlli im i vogël,” shtoi ajo. “Dhe nëse dikush thotë ndonjëherë diçka për të lënduar atë ose ndjenjat e tij, unë do të jem gjithmonë aty për ta mbrojtur atë.”

Paris Hilton flet për momentin e vështirë kur iu desh të

Ajo theksoi se zakonisht i injoron mesazhet me gjuhë urrejtje, por nuk mund të mos thoshte asgjë teksa fëmija i saj sulmohej.

Paris shtoi se i vjen keq për këdo që ndjen nevojën të tallet me një fëmijë. Por ajo pa një fije shprese kur kuptoi se kishte kaq shumë fansa që e mbështesnin.

Paris Hilton dhe bashkëshorti, Carter Reum, janë prindër të dy fëmijëve, djalit Phoenix dhe vajzës London, e cila erdhi në jetë pak ditë më parë.