Out and About

Pjesëmarrësi Mbretëror vjen në Sunny Hill Tirana

Shkruar nga Anabel

23 Gusht 2022

Pjesëmarrësi Mbretëror vjen në Sunny Hill Tirana

Shija origjinale amerikane zbret në pistën e kërcimit këtë javë. Në bashkëpunimin më interesant të kësaj vere, Sunny Hill Festival bashkon forcat me Burger King për të sjellë një ofertë fantastike. Do të zbulosh si të kursesh para për vete dhe për miqtë e tu? Shumë e thjeshtë!

Burger King prezanton produktin e tij të limituar, të quajtur Festival Box. Bashkë me një Burger gourmet, një akullore, pafund patate, mozzarella sticks, jalapeno nuggets dhe chicken nuggets përfito edhe 20% ulje për deri në 9 bileta.

Mjafton të hapësh paketimin të skanosh kodin QR dhe të tërheqësh stickerin për të zbuluar kodin promocional.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Burger King Albania (@burgerkingal)

Shijo, kurse dhe argëtohu. Kërce sikur askush nuk po të sheh! Merre si t’dush! Jeto si mbret! Me Festival Box nga Burger King x Sunny Hill!