Celebrity

Këtë herë jo Megan: Machine Gun Kelly dhe e bija tërheqin vëmendjen në tapetin e kuq

Shkruar nga Anabel

22 Nëntor 2021

Këtë herë jo Megan: Machine Gun Kelly dhe e bija tërheqin

Jo pak njerëz u surprizuan kur panë Machine Gun Kelly në tapetin e kuq të America Music Awards së bashku me të bijën.

Këtë herë jo Megan: Machine Gun Kelly dhe e bija tërheqin

Nëse nuk keni informacion, ai është baba i një vajze 12-vjeçare, Casie, nga marrëdhënia me ish-të dashurën Emma Cannon. Dikush të na kishte thënë që Machine Gun Kelly nuk është 20 vjeç, por 31!

Këtë herë jo Megan: Machine Gun Kelly dhe e bija tërheqin

Rokeri i ?Bloody Valentine? zgjodhi të mos shfaqej me të dashurën Megan Fox ? siç mund t?i keni parë vazhdimisht së fundmi ? por me të bijën. Babë e bijë u kombinuan të veshur të dy me të zeza.

Këtë herë jo Megan: Machine Gun Kelly dhe e bija tërheqin

Përveç ecjes në tapetin e kuq me të atin, Casie e duartrokiti teksa pranoi çmimin për ?Artistin e preferuar të muzikës rock?.

Këtë herë jo Megan: Machine Gun Kelly dhe e bija tërheqin

MOS I HUMBISNI