Showbiz dhe TV

Mozzik i referohet vetes si 'baba beqar', por fotot dhe deklaratat nuk tregojnë fiks këtë!

Shkruar nga Anabel

8 Janar 2021

Mozzik i referohet vetes si 'baba beqar', por fotot dhe deklaratat nuk

Që prej ndarjes së çiftit Loredana-Mozzik, thashethemet dhe lajmet për ribashkim kanë qenë të shumta.

Fillimisht, marrëdhënia mes tyre dukej e acaruar, pastaj u bënë miq dhe më pas dukeshin më shumë se miq, çka i bëri njerëzit edhe më konfuzë.

Në publikimin e një videoje të shkurtër nga dokumentari i Loredanës, Mozzik pyetet nëse "do të jetonte me Loredanën në Zvicër" dhe ai përgjigjet vetëm me:

"Po".

 
 
 
 
 
Vieë this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Loredana (@loredana)

Ndërkohë, në Instagram-in e Loredanës, është hedhur kjo foto në Instastory:

Mozzik i referohet vetes si 'baba beqar', por fotot dhe deklaratat nuk

Sidoqoftë, pak ditë më parë, Mozzik iu referua vetes si "single dad" (baba beqar), në një shprehje të postuar në Instastory:

"Të gjithë miqtë më thonë se më duhet një e dashur, por unë jam një baba beqar dhe kam frikë se nuk do gjej dikë që do e kuptojë se fëmija im vjen në radhë të parë."

Mozzik i referohet vetes si 'baba beqar', por fotot dhe deklaratat nuk

Mozzik i referohet vetes si 'baba beqar', por fotot dhe deklaratat nuk

 

MOS I HUMBISNI