Showbiz dhe TV

Zbulohet sozia e Olti Currit: Performoi mbrëmë në Eurovision

Shkruar nga Anabel

15 Maj 2019

Zbulohet sozia e Olti Currit: Performoi mbrëmë në Eurovision

Pasi ju njohëm me sozinë e Emina Cunmulajt dhe Dua Lipas, në këtë artikull është radha e Olti Currit për t’u krahasuar me dikë që thuhet se i ngjan tmerrësisht shumë.

 

Po ju ndihmojmë: është këngëtar, performoi dje në Eurovision dhe përfaqëson Gjeorgjinë. E bëtë lidhjen?

Rovena Dilo qe e para. Artistja postoi një fotografi të Oto Nemsadze- it në Instagram, pranë së cilës shkroi:

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gjeorgjia paska marre @olticurri për eurovizion ..Olti s'po m'besohet që shkove para meje

A post shared by Rovena Dilo (@rovenadilo) on

"Gjeorgjia paska marrë Olti Currin për Eurovizion. Olti s'po më besohet që shkove para meje."

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#telaviv #herzliya #otonemsadze #georgia #eurovision #eurovision2019

A post shared by Oto Nemsadze (@oto_nemsadze) on

Zbulohet sozia e Olti Currit: Performoi mbrëmë në Eurovision

Zbulohet sozia e Olti Currit: Performoi mbrëmë në Eurovision

Hidhuni një sy fotove:

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#otonemsadze #hulk #amsterdam #maddametussauds #georgia #eurovision

A post shared by Oto Nemsadze (@oto_nemsadze) on

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

...(ketu duhej nje shprehje anglisht po nuk e pata kismet)...

A post shared by Olti Curri (@olticurri) on

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#christmas#gift#happy#mood#shoping#otonemsadze#otonemsadzeofficial#limbomusic#limboshead#insta#instagram

A post shared by Oto Nemsadze (@oto_nemsadze) on

 

MOS I HUMBISNI