KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Showbiz dhe TV

Ndarje në horizont: Merr fund romanca që s’u pranua kurrë!

Shkruar nga Anabel

14 Prill 2019

Naomi Campbell i ka dhënë fund marrëdhënies 4- mujore me Liam Payne- n. Mësohet se supermodelja u mërzit nga këngëtari dhe mendoi t’i linte gjërat në gjysmë, pa mëri dhe inate.

Po kështu, burime të afërta me 49- vjeçaren deklarojnë se ish- at do vazhdojnë të qëndrojnë miq të mirë.

“Liam dhe Naomi bënë shumë qejf së bashku, kaluan mirë, u argëtuan dhe qeshën shumë, por thjesht s’ishte e thënë.” u tha për “The Mirror”.

Dyshimet që çifti ishte bashkë lindën në çastet kur që të dy u panë të festonin Vitin e Ri së bashku në Ghana. Prej këtu, ish- partnerët u fotografuan disa herë në New York, Londër si dhe fansave nuk iu shpëtuan komentet flirtuese nëpër rrjete sociale.

Ju kujtojmë se Liam është babi i një djali 2- vjeçar, Bear- it me ish- gruan Cheryl, me të cilën u nda në korrik të 2018- s.

MOS I HUMBISNI