KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Celebrity

Studimi i pabesueshëm: Ç’kanë të përbashkët ish-të dashurat e Leonardo DiCaprio-s?

Shkruar nga Anabel

14 Mars 2019

Hera-herës, për vite me radhë, Leonardo DiCaprio është përfolur për disa lidhje, një pjesë e të cilave kanë mbetur në kuadrin e thashethemeve, si – me Paris Hilton, Rihanna-n, Miranda Kerr, Demi Moore etj – ndërsa disa të tjera janë konfirmuar.

Mesa duket, ish-të dashurat e tij, të paktën ato të më të njohurat, kanë një të përbashkët: mosha e re. Një përdorues i Reddit analizoi disa nga ish-të dashurat e aktorit dhe vuri re ai nuk kishte pasur asnjë lidhje me dikë mbi 25 vjeç.

Referuar grafikut të mësipërm, mosha mesatare e partnereve të DiCaprios- është 22.9 vjeç. Vetëm 3 nga tetë gra ishin 25 vjeç: modelja Bar Rafaeli (2005-2010),

modelja Kelly Rohrbach (2015)

dhe modelja tjetër Nina Agdal (2017).

Aktori ka qenë në një lidhje edhe me modelen gjermane Toni Garrn, 2013-2014 dhe asokohe ajo ishte 20-21 vjeç.

Një tjetër modele 22-vjeçare i shtohet listës: ylli i Victoria’s Secret Erin Heatherton.

Në 1999-n, ai ishte në një lidhje me Gisele Bundchen, në atë kohë vetëm 18 vjeç. Ata u ndanë në 2005-n.

Për disa muaj, në 2011-n aktori pati një romancë edhe me Blake Lively-n. Më në fund një aktore që lidhet me DiCaprio-n, pas listës së gjatë me modele.

Së fundmi, ai thuhet se është në një lidhje me modelen argjentinase Camila Morrone, 21 vjeç.

Pra, nëse jeni nga 18-25 vjeç, (bjonde dhe modele përbën avantazh) keni shanse të lidheni me DiCaprio-n...të paktën statistikisht.

MOS I HUMBISNI