TV Mania

Zbulohet “banori misterioz” që do të hyjë në “BBVA 3”?

Shkruar nga Anabel

1 Prill 2024

Zbulohet “banori misterioz” që do të hyjë në

Dje në “Fun Club”, ndërsa bota ishte shumë e zënë me përjashtimin e Eglës, një “banor misterioz” dhe i maskuar tha se shumë shpejt do të hyjë në shtëpinë e famshme të “Big Brother VIP Albania 3”.

Ai do të hyjë të martën dhe theksoi se nuk ka qejf asnjë banor, por është i hapur për aleanca, veçanërisht me Romeon.

Gjithsesi, identiteti i tij ngjalli kuriozitet dhe sipas “Ora News”, ai është Amarildo Delia me profesion animator dhe moderator.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Amarildo Delia (@lididelia)

Nga personi “pa maskë” ende nuk është konfirmuar lajmi dhe s’na mbetet veçse ta shohim të martën se kush është ai.