Celebrity

Bebe e pati me 2 mendje paraqitjen në MTV VMA 2023 për shkak të komenteve për peshën

Shkruar nga Anabel

13 Shtator 2023

 

Bebe e pati me 2 mendje paraqitjen në MTV VMA 2023 për shkak të
Getty

 

Bebe Rexha mendoi që të mos paraqitej fare në ndarjen e çmimeve MTV VMA 2023, në mënyrë që të shmangte komentet e njerëzve mbi peshën e saj. Në një video të publikuar në TikTok, këngëtarja u shpreh:

“Jam shumë në ankth dhe e stresuar për paraqitjen në tapetin e kuq…njerëzit do të flasin për peshën time, sepse nuk po e dua shumë veten në këto momente”, tha këngëtarja 34-vjeçare, duke shtuar se nuk e dinte nëse do të merrte pjesë në ceremoni.

“Dua ta vesh fustanin tim dhe dua të festoj për nominimin tim dhe të miqve të mi”, theksoi ajo, por sërish i druhej ankthit.

 

Bebe e pati me 2 mendje paraqitjen në MTV VMA 2023 për shkak të
Getty

 

Si përfundim, Rexha vendosi të paraqitet në ceremoninë e së martës në një prej eventeve më të rëndësishme muzikore. Ajo ishte nominuar për bashkëpunimin më të mirë muzikor për këngën e saj me David Guetta, që mban titullin “I’m Good (Blue)”.

Bebe e pati me 2 mendje paraqitjen në MTV VMA 2023 për shkak të

Artikuj të sugjeruar: