Showbiz dhe TV

Arbenita reagon (në mënyrë indirekte) për marrëdhënien me Feron

Shkruar nga Anabel

22 Gusht 2023

 Arbenita reagon (në mënyrë indirekte) për

Arbenita dhe Fero vijojnë të na japin sinjale të paqarta për marrëdhënien e tyre. Ajo e akuzoi për dhunë, Fero u arrestua, u lirua nga paraburgimi, të dy bënë deklarata për njëri-tjetrin dhe krejt papritur, mendohet se u shfaqën së bashku në Gjilan.
 
Arbenita reagoi për zërat në fjalë në mënyrë indirekte në TikTok, duke postuar një video në makinë, në mbishkrimin e së cilës shkruhej: “Unë që po divorcohem, duke parë makinat që marrin nuset këtë verë”, duke na rikujtuar që vijojnë procedurat e divorcit.

Dyshja ka pasur një marrëdhënie të ndërlikuar dhe shpeshherë janë përfolur për ndarje. Disa javë më parë, Arbenita e akuzoi Feron për dhunë dhe reperi u arrestua. Dy ditë më vonë, Arbenita u shpreh në Instagram: “Ju faleminderit për kujdesin dhe mbështetjen”. Ajo shtoi se ajo dhe vajza, Nina, janë mirë dhe se besonte në drejtësi.
 
Edhe Fero reagoi pas saj, duke thënë se Arbenita po viktimizohej përmes vajzës. Postimin e plotë e gjeni këtu.
 
Gjithashtu, për konfliktin e tyre ka folur edhe avokati i modeles, i cili u shpreh se Arbenita ndihej e kërcënuar nga ish-partnerit.

Më pas, një video ku Arbenita dhe Fero ishin në shoqërinë e njëri-tjetrit qarkulloi në rrjetet sociale, duke konfuzuar paksa njerëzit mbi raportin e tyre.