Celebrity

Kim paskërka ndërruar mendje! Tani është e lumtur për martesën e Kanye West, thonë burimet

Shkruar nga Anabel

19 Mars 2023

Kim paskërka ndërruar mendje! Tani është e lumtur për
awehiphop.com

Disa muaj më parë, qarkulloi thashethemi se Kim s’e kishte dhe aq qejf bashkëshorten e re të Kanye West, Bianca Censori, por duket se gjërat kanë mbaruar. Tani, jemi në periudhën kur Kim është e lumtur me partneren e re të Kanye, sepse ajo bën të lumtur jo vetëm Kanye, por trajton mirë edhe fëmijët e Kim dhe Kanye.
 
“Kim është shumë e gëzuar që Kanye ka gjetur dikë që e bën të lumtur”, tha një burim i afërt me Kim për “Us Weekly”, duke shtuar se tanimë, 42-vjeçarja e di se ajo dhe Kanye kanë vazhduar secili jetën dhe se do vetëm më të mirën për ish-bashkëshortin.
 
Gjithashtu, Bianca ka fituar edhe simpatinë e fëmijëve të Kim, veçanërisht të North, e cila para disa kohësh u fotografua nën shoqërinë e të atit dhe bashkëshortes së tij të re. “Për sa kohë North është e lumtur dhe ajo e trajton mirë, Kim është mëse okay”, shtoi burimi.
 
Bianca dhe Kanye u martuan vitin e kaluar në një ceremoni intime dhe të gjithë u tronditën kur e morën vesh lajmin, sepse normalisht, Kanye për shumë kohë dha deklarata për ish-bashkëshorten, Kim. Por që njerëzit dhe marrëdhëniet ndryshojnë…
 
Më parë, Kim nuk ka qenë fanse e madhe e martesës së reperit, të paktën sipas zërave, për dy arsye:
1.     Bianca është e bukur
2.     Si do ta prisnin fëmijët lidhjen e re të të atit dhe si do të sillej ai me ta?
 
Të parën s’e dimë si e zgjidhi, për të dytën, është në rregull.

Artikuj të sugjeruar: