Celebrity

Vërdallë po thuhet se Kanye është martuar në mënyrë sekrete

Shkruar nga Anabel

13 Janar 2023

Vërdallë po thuhet se Kanye është martuar në
Getty Images

Kanye West nuk është bërë i gjallë sepse ka qenë i zënë duke planifikuar një dasmë sekrete me një bionde misterioze.

Vërdallë po thuhet se Kanye është martuar në
 
Burime të sigurta pranë “TMZ” bëjnë me dije se West është martuar me Bianca Censori, e cila ka punuar si dizajnere arktitekture për “Yeezy” prej vitesh.

Vërdallë po thuhet se Kanye është martuar në
TMZ

Kanye është shfaqur me një unazë në gishtin e martesës dhe burimet thonë se po, ai është tanimë një burrë i martuar. Kjo, vjen pas publikimit të këngës së tij “Censori Overload”, një dedikim për atë që thuhet se është bashkëshortja e re e reperit.

Artikuj të sugjeruar: