Celebrity

Gwyneth Paltrow tregoi se çfarë ha në një ditë dhe njerëzit po e kritikojnë ashpër

Shkruar nga Anabel

16 Mars 2023

Gwyneth Paltrow tregoi se çfarë ha në një ditë dhe
TikTok

Gwyneth Paltrow ka treguar se çfarë konsumon në një ditë të zakonshme dhe vaktet janë:

Në mëngjes – kafe
Në drekë – supë/ lëng kockash
Në darkë – perime

Aktorja tregoi se bën fasting, kujdeset që të bëjë detoks dhe e nis procesin e të ngrënit në orën 12:00 të drekës. Midis vakteve bën aktivitet fizik dhe sauna dhe e gjithë rutina e saj ditore ka ngjallur reagime në rrjet. Njerëzit po e akuzojnë aktoren se po promovon problemet me të ngrënin si një mënyrë mirëqenieje. 

@madeformefitness #duet with @dearmedia Almond mom final boss #Inverted ? Aesthetic - Tollan Kim

Disa të tjerë, i referohen edhe si “almond mom”, një togfjalësh i përdorur masivisht kundrejt Yolanda Hadid, e cila këshillonte Gigi Hadi që të konsumonte një bajame dhe ta përtypte mirë, në vend të një vakti normal.
 
Intervista e Gwyneth u shpërnda me shpejtësi nëpër rrjetet sociale dhe njerëzit nisën të komentonin, duke u shprehur:

"Nëse do ta kisha parë këtë para 5 viteve do të isha fiksuar dhe ky do të ishte bërë "plani i vakteve" të mia. Faleminderit Zotit, u zgjova dhe po e marr veten", shkroi dikush.

Gwyneth Paltrow tregoi se çfarë ha në një ditë dhe

"E di që shumë vajza gjimnaziste do të bien në këtë kurth. Më thyhet zemra", tha një person tjetër.

Gwyneth Paltrow tregoi se çfarë ha në një ditë dhe 

"Të gjithë duhet ta raportojnë këtë video për probleme me të ngrënin. Nuk mund ta bëjmë më këtë", tha një tjetër komentues.

Gwyneth Paltrow tregoi se çfarë ha në një ditë dhe

"Ajo duket kaq e zbehtë dhe e lodhur".

Gwyneth Paltrow tregoi se çfarë ha në një ditë dhe 

"Lëngu i kockave është përbërës, jo vakt". 

Gwyneth Paltrow tregoi se çfarë ha në një ditë dhe

"Detoks nga çfarë?", pyeti dikush.

Gwyneth Paltrow tregoi se çfarë ha në një ditë dhe

Artikuj të sugjeruar: