Celebrity

Ashley Graham reagon pas intervistës aq të sikletshme me Hugh Grant!

Shkruar nga Anabel

14 Mars 2023

Ashley Graham reagon pas intervistës aq të sikletshme me Hugh Grant!
Photo Credits: Getty Images

Pas intervistës virale me Hugh Grant, Ashley Graham ka reaguar ndaj momentit të sikletshëm.

Klipi nga tapeti i kuq i Oscars, i cili qarkulloi shpejt në mediat sociale pasi u transmetua në televizion, shfaqte Grant që jepte përgjigje të shkurtra dhe të shpejta për pyetjet e Graham, në një mënyrë jo shumë të hijshme sipas njerëzve.

Kritika vërshuan për aktorin që njerëzit filluan ta cilësonin si egoist, të vrazhdë dhe jo bashkëpunues.

Megjithatë, kishte edhe nga ata që menduan se "për pyetje idiote, do ketë përgjigje idiote".

Që atëherë, Graham ka vendosur të flasë për intervistës, duke kujtuar për TMZ disa fjalë të mençura që ia ka thënë mamaja e saj dhe që e ndihmuan në këtë situatë.

"E dini çfarë? Mami më ka thënë t'i vras njerëzit me mirësjellje, dhe këtë bëra!"

Ashley pohoi gjithashtu se "ia kaloi shumë mirë në Oscars".

"U argëtova shumë. Megjithatë, më dhembin këmbët, por u argëtova!", tha ajo.

Nëse ende s'e keni parë intervistën për të cilën po flasim, mësoni më shumë këtu.

Burimi: Glamour