Celebrity

Interneti shokohet: Selena komenton në një video ku Hailey tallet me Taylor Swift

Shkruar nga Anabel

24 Shkurt 2023

Interneti shokohet: Selena komenton në një video ku Hailey tallet me

Selena Gomez mbrojti shoqen e saj të ngushtë, Taylor Swift, në një video ku duket Hailey Bieber e cila bën një reagim mospërfillës sapo dëgjon emrin e Taylor Swift.

Videoja, e postuar nga @duckcopycat0 në TikTok, tregon Hailey Bieber duke moderuar "Drop the Mic" së bashku me Method Man, i cili i referohet në një moment albumit të Taylor të vitit 2017, "Reputation".

Me të dëgjuar emrin e Taylor-it, Hailey hap menjëherë gojën dhe drejton gishtin tregues në gojë. Më pas, ngre supet dhe vazhdon të shohë drejt kamerës. “Kjo është Hailey Bieber e vërtetë,” shkruhet në video. “Matona [spanjisht: bullizuese].”

Interneti shokohet: Selena komenton në një video ku Hailey tallet me

Në videon në fjalë, Selena komentoi, “Më vjen keq, shoqja ime është dhe vazhdon të jetë një nga më të mirat”, duke iu referuar industrisë së muzikës. Selena më pas fshiu komentin dhe njoftoi se do të shkëputet përkohësisht nga rrjetet sociale.

Interneti shokohet: Selena komenton në një video ku Hailey tallet me

Të shumtë janë njerëzit që u habitën nga komenti i saj. Disa e vlerësuan për faktin që mbrojti shoqen e ngushtë, ndërsa disa të tjerë e kanë konsideruar si të papërshtatshëm komentin në një video që daton disa vite më parë.

Selena mund ta kishte shmangur këtë dramë, por zgjodhi të mos e bënte. :)