Flokët

Megan Fox bashkoi dy trendet më in të momentit dhe duket kaq yll!

Shkruar nga Anabel

30 Janar 2023

Megan Fox bashkoi dy trendet më in të momentit dhe duket kaq yll!
Getty Images

Megan Fox njihet për flokët e saj brunë, por kjo s’do të thotë se nuk do të eksperimentojë. Fox u shfaq në Instagram me flokë biondë, të prerë në modelin e famshëm bob dhe për më tepër, me baluuukeee! Pra, dy trende janë më mirë se një! 

Megan Fox bashkoi dy trendet më in të momentit dhe duket kaq yll!

S'e mohojmë dot: Duket një yll! 

Aktorja postoi një selfie dhe kështu, iu bashkua trendit të modelit bob, i cili dukshëm, ka rrëmbyer zemrat e të gjithë gocave të famshme, pasi Hailey Bieber, Kourtney Kardashian e shumë të tjera e kanë përqafuar këtë tendencë.
 
Tani është momenti yt të presësh flokët dhe nëse nuk të frymëzon ky ndryshim radikal i Megan Fox, nuk dimë ç’të themi tjetër.

Artikuj të sugjeruar: