Flokët

Vajzat me stil aprovojnë: Ky model flokësh është kryefjala e sezonit

Shkruar nga Anabel

27 Janar 2023

Vajzat me stil aprovojnë: Ky model flokësh është kryefjala e
Robert Kamau

Mund të jemi ende në janar, por e themi me siguri që modeli “undone bob” do të bëjë namin për shumë gjatë. Ky model ka një teksturë më trasgresive se French bob dhe thekson tiparet, duke ju bërë të dukeni super cool.
           
Pra, nuk është çudi që gocat më stylish e kanë aprovuar, ndaj nëse të duhet një ndryshim, frymëzohu nga:

Hailey Bieber

Vajzat me stil aprovojnë: Ky model flokësh është kryefjala e
Instagram

Laura Harrier

Vajzat me stil aprovojnë: Ky model flokësh është kryefjala e
Instagram

Kourtney Kardashian

Vajzat me stil aprovojnë: Ky model flokësh është kryefjala e
Instagram

Jenna Ortega

Vajzat me stil aprovojnë: Ky model flokësh është kryefjala e
Instagram

Aubrey Plaza

Vajzat me stil aprovojnë: Ky model flokësh është kryefjala e
Instagram

Artikuj të sugjeruar: