Showbiz dhe TV

Andresa bëhet nënë për herë të parë

Shkruar nga Anabel

24 Janar 2023

Andresa bëhet nënë për herë të parë

Andresa Ambrosio është bërë nënë për herë të parë. Lajmin e bëri publik vetë ajo përmes një postimi në Instagram.

Në foto, shfaqet Andresa duke mbajtur dorën e bebit. Në sfond dëgjohet kënda e Qua Solo, “Mi prenderò cura di te” (do të kujdesem gjithmonë për ty).

Andresa bëhet nënë për herë të parë

Shtatzënia e Andresa-s u zbulua rastësisht gjatë Telebingos në “E diela shqiptare”. Në korrik, gjatë programit, Andresa u shfaq me një fustan me printe, të gjerë, nga ku dukej disi barku i rrumbullakosur. Një telefonuese nuk ngurroi ta pyeste nëse ishte shtatzënë.

“Zonja ka të drejtë,” i tha Andresa Ardit Gjebreas, i cili u habit nga lajmi dhe menjëherë përqafoi bashkë-moderatoren e Telebingos.

Andresa ka treguar se është prej kohësh në një lidhje me një djalë italian, Mirko.