TV Mania

Telefonuesja e Telebingos i zbulon shtatzëninë Andresës

Shkruar nga Anabel

25 Korrik 2022

Telefonuesja e Telebingos i zbulon shtatzëninë Andresës

Andresa Ambrosio nuk kishte në plan të zbulonte se ishte shtatzënë, por një telefonuese gjatë Telebingos në “E diela shqiptare” i zbuloi "sekretin".

Gjatë programit, Andresa u shfaq me një fustan me printe, të gjerë, nga ku dukej disi barku i rrumbullakosur. Një telefonuese nuk ngurroi ta pyeste.

“Zonja ka të drejtë,” i tha Andresa Ardit Gjebreas, i cili u habit nga lajmi dhe menjëherë përqafoi bashkë-moderatoren e Telebingos.

Telefonuesja e Telebingos i zbulon shtatzëninë Andresës

“Sot zbuluam edhe një lajm të bukur: Andresa pret një beb. Jam shumë i lumtur për të,” shkroi producenti Gjebrea në Instagram.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ardit gjebrea (@arditgjebrea)

Andresa ka treguar se është prej kohësh në një lidhje me një djalë italian.