Celebrity

Thuhet se Kim e ka inat bashkëshorten e re të Kanye për një arsye shumë të thjeshtë

Shkruar nga Anabel

17 Janar 2023

Thuhet se Kim e ka inat bashkëshorten e re të Kanye për një
Getty Images

Këtë javë ju njoftuam se Kanye West është martuar me Bianca Censori, e cila punonte në projektet e dizajnit dhe arkitekturës për Yeezy.

Duke qenë se tanimë që Bianca është partnere në biznes dhe në jetën e reperit, duam të dimë edhe mendimin e Kim-it.

Sipas një burimi për “Page Six”, Kim e ka inat bashkëshorten e re të Kanye për një arsye super të thjeshtë! Sepse ajo është e bukur.

“Ajo është e bukur dhe Kim-i i ka inat vajzat e bukura”, tha burimi.

Por, bashkëshortja e re e West nuk është vetëm një fytyrë e bukur, por edhe një grua inteligjente. Ajo është diplomuar për arkitekturë në universitetin e Melbourne dhe ka një karrierë të gjatë me projekte interesante, para se të vendosej në krye të departamentit të arkitekturës të Yeezy në nëntor të 2020-ës.
 
Çifti Kanye-Bianca u martuan në një ceremoni private dhe u panë me unaza martese. Supozohet që për muajin e mjaltit kanë shkuar në Utah dhe po shijojnë dashurinë e tyre larg botës.
 
Për më tepër, Kanye i ka dedikuar bashkëshortes së re edhë një këngë, të titulluar “Censori Overload”.
 
Ndërkohë, me Kim është divorcuar zyrtarisht në 2021-shin. Ata u martuan në vitin 2014 dhe kanë 4 fëmijë. Marrëdhënia e tij me Kim ka qenë kaotike, e mbushur me skandale dhe lajme, të cilat përfshinë edhe klanin Kard-Jenner, si dhe ish-të dashurin e Kim, Pete Davidson.

Artikuj të sugjeruar: