Celebrity

Ç’ndodhi me Gigi-n? Thuhet se Leo po del me aktoren 23-vjeçare

Shkruar nga Anabel

22 Dhjetor 2022

Ç’ndodhi me Gigi-n? Thuhet se Leo po del me aktoren
GETTY IMAGES

Të mbahet mend koha jo dhe aq e largët kur Leo DiCaprio dilte me Gigi Hadid, krijuan një marrëdhënie serioze dhe për të foli edhe babi dhe motra e Gigi-t? Epo, mesa duket e mbajmë mend vetëm ne, sepse Leo e ka harruar.

Jo më larg se mbrëmë, Leo u pa duke lënë club-in “The Bird Streets” veçmas nga aktorja Victoria Lamas, për t’u ribashkuar në makinë.

Ç’ndodhi me Gigi-n? Thuhet se Leo po del me aktoren
Backgrid
Ç’ndodhi me Gigi-n? Thuhet se Leo po del me aktoren
Backgrid

Sipas zërave, Leo po shijonte momentin dhe nuk dihet se ç’bëhet me marrëdhënien e tij me Gigi-n.

Ç’ndodhi me Gigi-n? Thuhet se Leo po del me aktoren
Backgrid


Nga ana tjetër, po të japim pak informacione për Victoria Lamas:

Ajo është vajza e aktorit Lorenzo Lamas, gjithashtu është një artiste, modele dhe aktore ambicioze që numëron rreth 23,000 ndjekës në Instagram. Victoria-n mund ta kesh parë në filmat: “The Last Thing the Earth Said”, “Two Niner”, “A Virtous Role” dhe në krahët e Leo-s.

Ç’ndodhi me Gigi-n? Thuhet se Leo po del me aktoren
 
Pra, aktori i është kthyer prapë zakonit të vjetër, sepse po të rikujtojmë që modelja është 23 vjeç.

Artikuj të sugjeruar: