Street Style

7 trende mode që nuk kushtojnë shumë dhe do ju duhen në 2021-shin!

Shkruar nga Anabel

25 Dhjetor 2020

7 trende mode që nuk kushtojnë shumë dhe do ju duhen në

Këtë sezon kemi folur për shumë trende, por sigurisht që ato nuk i përkasin vetëm 2020-ës.

Viti i Ri do të vijë së bashku me disa nga elementët kyç të rrobave që i pamë të lulëzonin këtë vit.

Më poshtë, shihni 7 prej veshjeve që duhet t’i keni në garderobë dhe që, fatmirësisht nuk kushtojnë shumë.

Xhinse të grisura

7 trende mode që nuk kushtojnë shumë dhe do ju duhen në

Mund t’i stiloni si të doni dhe t’i vishni në çdo stinë. Tregu ofron aq shumë të tilla, sa është e pamundur të mos gjeni një palë që përshtaten me buxhetin tuaj. Thjesht, ju duhen!

7 trende mode që nuk kushtojnë shumë dhe do ju duhen në

Diçka në ngjyrën rozë

7 trende mode që nuk kushtojnë shumë dhe do ju duhen në

Mund të jetë një pulovër, një bluzë a një pallto. Pak rëndësi ka. Garderobës tënde i duhet diçka në ngjyrën rozë.

7 trende mode që nuk kushtojnë shumë dhe do ju duhen në

Bluzat “lëkurë e dytë”

7 trende mode që nuk kushtojnë shumë dhe do ju duhen në

Bluzat si të tejdukshme, por jo të tejdukshme, me dizajne asimetrike, u shfaqën në fund të 2020-ës, që do të thotë se do i shihni kudo edhe muajt në vijim. Janë sensuale dhe aspak të mërzitshme.

7 trende mode që nuk kushtojnë shumë dhe do ju duhen në

Këpucët serioze “chunky loafers”

7 trende mode që nuk kushtojnë shumë dhe do ju duhen në

Të gjithëve na duhen një palë këpucë “serioze”. Ky model ishte më IN për këtë sezon, por stili i këpucëve, në fakt, është shfaqur dekada më parë.

7 trende mode që nuk kushtojnë shumë dhe do ju duhen në

Tuta sportive

7 trende mode që nuk kushtojnë shumë dhe do ju duhen në

Nëse do i vishnit ca vite më parë, ndoshta askush s’do ju merrte seriozisht, por tani me to dukeni rehat dhe shumë stil. Pse të mos i vishni?

Jakat

7 trende mode që nuk kushtojnë shumë dhe do ju duhen në

Këmishat me jaka të mëdha, kryesisht “vintage” i japin veshjes suaj një pamje krejt tjetër.

Ngjyrë mandarinë

7 trende mode që nuk kushtojnë shumë dhe do ju duhen në

Ekspertet e modës parashikojnë se kjo ngjyrë do bëjë namin në vitin 2021. Mezi presim!

Artikuj të rekomanduar:

Fotot u përzgjodhën nga Who What Wear