KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Instagramming

Dhurata e Ledionit për Lorin, qenka e menduar më gjatë nga ç'do të mendonit

Shkruar nga Anabel

9 Tetor 2019

Dhurata e Ledionit për Lorin, qenka e menduar më gjatë nga

Ledion Liço duket se është menduar gjatë për dhuratën e Lori Hoxhës, por gjetja ja vlejti! Pak orë më parë, trashëgimtarja e Top Channel, postoi në llogarinë  e Instagram-it këtë foto.

Dhurata e Ledionit për Lorin, qenka e menduar më gjatë nga

Një çantë super e vogël e markës Jacquemus , që momentalisht është lloji më i famshëm i çantave mikroskopike. Por prisni! Ledioni nuk mendoi vetëm për trendin e fundit para se t’ja dhuronte. Domethënia ishte e mirëmenduar.

Dhurata e Ledionit për Lorin, qenka e menduar më gjatë nga

“Ledion Liço më dhuroi këtë çantë për të vënë gjithë gjërat për të cilat dua t’ja di!”- shkruan Hoxha.

Siç mund ta kuptoni nga madhësia e çantës, Lori tregon se është aq selektive dhe se nuk e vret mendjen fare, po fare për çfarë thonë rreth saj.

Dhurata e Ledionit për Lorin, qenka e menduar më gjatë nga

Nuk mund ta dimë çfarë do të fusë brenda, por duke marrë parasysh sa nxë, është fare fare pak. Lori s'është e vetmja që zgjedh një çantë si kjo. Hidhini një sy Kylie-t dhe Vip-ave të tjerë!

 

MOS I HUMBISNI