KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Instagramming

Ç'ka për të thënë Robert Berisha rreth 'lidhjes së re'?

Shkruar nga Anabel

11 Shtator 2019

Ç'ka për të thënë Robert Berisha rreth

Siç mund ta keni lexuar, sot kudo nëpër portale u përhap me shpejtësinë e dritës një foto e Robert Berishës me një vajzë , teksa pushonin në Turqi. Kaq u desh për ta menduar vajzën krah tij si të dashurën e re, madje nisën të qarkullonin thashetheme se dyshja është në një lidhje prej 1 viti.

Ç'ka për të thënë Robert Berisha rreth

Ç’mendon Roberti për këtë?!

Pak minuta më parë postoi në Instastory-in e tij këtë foto, ku mes vajzave të tjera  ishte dhe Jessica Kadiu, ajo që u mendua si partnerja e re.

Ç'ka për të thënë Robert Berisha rreth

Berisha bëri me dije se është duke punuar në një projekt të ri dhe me siguri donte të “na sqaronte” se Kadiu është thjesht pjesë e këtij projekti, në të cilin bën pjesë gjithashtu Big Mama dhe Rina Balaj.

Ç'ka për të thënë Robert Berisha rreth

Mesazhin e postimit e morëm, por kjo s’do të thotë aspak që mes tyre nuk ka kurrëfarë romance.

Robert Berisha dhe Nora Istrefi konfirmuan ndarjen më 26 gusht pas historisë 14-vjeçare të dashurisë.

MOS I HUMBISNI