Celebrity

Çifti s'e paska marrë aq seriozisht sa menduan të gjithë!

Shkruar nga Anabel

11 Shtator 2019

Çifti s'e paska marrë aq seriozisht sa menduan të

U duk se lidhja e Gigi Hadid me Tyler Cameron u bë serioze sa hap e mbyll sytë. Fillimisht, takimet e shpeshta romantike, pastaj modelja që e merr me vete në funeralin e gjyshes së saj dhe sigurisht prezantimi i tij me gjithë familjen Hadid.

Përpos kësaj, Gigi nxitoi që të dashurin e ri ta njihnin edhe miqtë e saj, si Serena Williams apo Taylor Sëift. Gjithsesi, edhe njëherë tjetër, gjërat s’janë siç duken. Sipas People, çifti nuk e ka dhe aq seriozisht sa menduam, sepse sigurisht romanca është ende në hapat e parë.

Çifti s'e paska marrë aq seriozisht sa menduan të

Hadid dhe Cameron “janë duke njohur njëri tjetrin dhe duke bërë qejf”, asgjë më shumë!

“Ata nuk duan që ky lloj presioni i jashtëm t’i shtyjë ata për të qënë më shumë nga ç’janë. Vëmendja e medias ka qenë një barrë mbi Tyler dhe Gigi-in. Paparacët mund të  fotografojnë çdo moment që janë bashkë dhe e kthejnë atë në diçka të madhe.”- shprehen burime pranë dyshes.

Sidoqoftë, ndonëse nuk qenkan kaq të dashuruar sa u dukën, gjërat po shkojnë mirë. Cameron është i dhënë pas Gigi-it dhe modelja po ashtu.

MOS I HUMBISNI