TV Mania

Luana Vjollca tregon diçka më shumë për punën në Top Channel

Shkruar nga Anabel

10 Shtator 2019

Luana Vjollca tregon diçka më shumë për punën në

Gjithë ç’dihet është se Luana Vjollca do të dalë së shpejti në ekran, puna për të cilin nisi në mesin e gushtit. Megjithatë, ndonëse më parë nuk e kishte përmenduar në asnjë moment “Shiko Kush Luan”, disa orë më parë, moderatorja postoi në Instagram një foto nga zyra në Top, ku në sfond duket një pjatë me logon e emisionit, e cila u jepej dhuratë fituesve të lojrave të shtunave mbrëmja.

Luana Vjollca tregon diçka më shumë për punën në

“Shiko kush luan,” shkruan Vjollca, shoqëruar me tre pikëpyetje dhe një tag për @topchannelalbania,  faqja zyrtare e televizionit në Instagram. I njëjti postim është hedhur edhe nga llogaria e emisionit, gjë që tregon se programi mund të rikthehet së shpejti. Pikëpyetjet në fund ngjallin dyshim, gjithsesi.

MOS I HUMBISNI