KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Celebrity

Kohë më parë, askujt s'ja merrte mendja që vajzat do linin partnerët për njëra tjetrën

Shkruar nga Anabel

19 Gusht 2019

Kohë më parë, askujt s'ja merrte mendja që vajzat do

Menjëherë pas ndarjes nga Liam, Miley u fotografua duke u puthur me Kaitlynn Carter, ish-gruan e Brody Jenner,  gjatë pushimeve në Itali. Që pas kësaj ditë gjërat u komplikuan edhe më. Pse do thoni ju?

Kohë më parë, askujt s'ja merrte mendja që vajzat do

Dikur, kur ish-çiftet përkatëse ishin ende të dashuruar dilnin bashkë! Pra, Brody dhe Kaitlynn ishin miqtë mirë me çiftin Miley-Liam dhe asokohe askujt s’ja merrte mendja që partnerët mund të bënin këtë lloj shkëmbimi.Ose më saktë, që vajzat do të linin djemtë për njëra tjetrën.

Kohë më parë, askujt s'ja merrte mendja që vajzat do

Burime pranë 4-shes bëjnë me dije se për një kohë të gjatë ata mund t’i shihje gjithë kohës bashkë.

Kohë më parë, askujt s'ja merrte mendja që vajzat do

Gjithsesi, gjërat kanë ndryshuar dhe që pas konfliktit që Miley pati me Brody-in pak ditë më parë, dyshojmë që mund të ketë më miqësi mes tyre.

Përsa  i përket Miley-it dhe Liam-it, asnjëri prej të dyve nuk është në gjendjen më të mirë. Që prej ndarjes thuhet se nuk kanë patur asnjë komunikim me njëri tjetrin.

MOS I HUMBISNI