Flokët

Nga brune në bionde: VIP-et shqiptare që së fundmi ndryshuan tërësisht pamje

Shkruar nga Anabel

4 Gusht 2019

Nga brune në bionde: VIP-et shqiptare që së fundmi ndryshuan

Listës së çunave që bënë të kundërtën e DeaMishel – një bionde e përjetshme që u bë brune – iu shtuan brenda pak kohësh edhe disa vajza të famshme shqiptare, të cilat hoqën dorë nga flokët brunë për të eksperimentuar me nuancat e të verdhës, duke filluar nga karameli e deri te ngjyra biond-platin.

Pas Monicca Bellucci-t,

Nga brune në bionde: VIP-et shqiptare që së fundmi ndryshuan

një tjetër Monik’ u bë bionde: Monika Lubonja.

Nga brune në bionde: VIP-et shqiptare që së fundmi ndryshuan

Dafina Zeqiri ekperimentoi jo vetëm me ngjyrën, por edhe me gjatësinë.

Nga brune në bionde: VIP-et shqiptare që së fundmi ndryshuan

Tayna gjithashtu hoqi dorë nga të qenurit brune, për të zgjedhur një nuancë të lehtë karameli.

Nga brune në bionde: VIP-et shqiptare që së fundmi ndryshuan

Klea Huta nuk ka postuar ende, por fotoja e profilit flet për një ngjyrë të re flokësh.

Nga brune në bionde: VIP-et shqiptare që së fundmi ndryshuan

E fundit që iu bashkua flokëve biondë është Xhensila Myrtezaj.

Nga brune në bionde: VIP-et shqiptare që së fundmi ndryshuan

Nëse tani ju filluan mendimet për flokët e shtatorit të (keq)transformuar nga uji i detit dhe qëndrimi në plazh, lexoni këtë artikull.

MOS I HUMBISNI