KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Instagramming

Mozzik s’duket më si më parë: U bashkohet radhëve të Majkut, Feros dhe Brunos

Shkruar nga Anabel

29 Maj 2019

Kur DeaMishel, një bionde e përjetshme u brune, Mozzik vendosi të bëjë të anasjelltën, por ndoshta me më pak bujë. Mesa kuptohet nga një postim nga Loredana në InstaStory, reperi ka tani flokë biondë platin.

Shkurtimisht më pas, ai e publikoi dhe vetë look-un e ri.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on

Kështu, Mozzikun mund ta rreshtojmë përkrah Majkut, Brunos dhe Feros. Të gjithë hoqën dorë nga flokët natyralë për një ngjyrë të çmendur si platini ose e verdha fosforeshente në rastin e Feros.

Faza të ngjashme, në mos identike, kanë kaluar dhe Kanye West, Kid Cudi, Frank Ocean dhe sigurisht, Eminem.

MOS I HUMBISNI