Celebrity

Bella Hadid e Carla Bruni pozojnë bashkë dhe bota bëhet lëmsh!

Shkruar nga Anabel

16 Maj 2019

Bella Hadid e Carla Bruni pozojnë bashkë dhe bota bëhet

Siç ju bëmë me dijeni në një artikull të mëparshëm, ka nisur Festivali i 72- të i Filmit në Kanë, një event që bëri bashkë dy gra të famshme, për të cilat njerëzit janë të bindur kur shprehen se simbolizojnë denjësisht çështjen e SOZIVE.

Bella Hadid e Carla Bruni pozojnë bashkë dhe bota bëhet

Bëhet fjalë për supermodelen, shkruajtësen e teksteve dhe këngëtaren italo- frënge Carla Bruni dhe modelen amerikane Bella Hadid. Në një darkë të festivalit, dyshja pozoi bashkë dhe rezultatin gjykojeni vetë:

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

With my (slightly younger) sister @bellahadid at the @vogueparis x @Dior dinner in Cannes

A post shared by Carla Bruni (@carlabruniofficial) on

“Me motrën time, sigurisht më të re.” shkruan Bruni.

Në fakt ngjashëmria me tyre është e frikshme. Thuajse i njëjti vështrim, formë vetulle dhe sysh.

Bella Hadid e Carla Bruni pozojnë bashkë dhe bota bëhet

Bella Hadid e Carla Bruni pozojnë bashkë dhe bota bëhet

Bella Hadid e Carla Bruni pozojnë bashkë dhe bota bëhet

Bella Hadid e Carla Bruni pozojnë bashkë dhe bota bëhet

Bella Hadid e Carla Bruni pozojnë bashkë dhe bota bëhet

Bella Hadid e Carla Bruni pozojnë bashkë dhe bota bëhet

Bella Hadid e Carla Bruni pozojnë bashkë dhe bota bëhet

Përsa i përket veshjes së Bruni- t dhe Hadid- it në tapetin e kuq të festivalit, shihni fotot e mëposhtme:

Bella Hadid e Carla Bruni pozojnë bashkë dhe bota bëhet

Bella Hadid e Carla Bruni pozojnë bashkë dhe bota bëhet
Dior

MOS I HUMBISNI