Flokët

Emina, ti je? Modelja pret flokët shkurt, shumë shkurt

Shkruar nga Anabel

13 Maj 2019

Emina, ti je? Modelja pret flokët shkurt, shumë shkurt

Një foto sa për kujtesë: Emina Cunmulaj me flokë të gjatë!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

Modelja u lodh aq shumë nga flokët e gjatë, sa pak kohë më parë kërkoi publikisht një parukier/e të mirë për të realizuar prerjen që nuk mund të rezultonte kurrsesi gabim.

Emina, ti je? Modelja pret flokët shkurt, shumë shkurt

Pas disa muajsh investigim, ajo ia besoi flokët Nine Zero One dhe rezultati është ky:

Emina, ti je? Modelja pret flokët shkurt, shumë shkurt

Modeli nuk është i njëjtë me atë të disa kohëve më parë, megjithatë duket sikur është bërë fiks për të. Një prerje e tillë këshillohet së tepërmi për fytyrat e gjata, pasi thekson tiparet. E meqë jemi te flokët e shkurtër, jemi të sigurt për të preferuarin tuaj (na i keni thënë vetë në fakt). Kristen Stewart nuk gabon kurrë.

Emina, ti je? Modelja pret flokët shkurt, shumë shkurt

MOS I HUMBISNI