Flokët

Për flokë të shkurtër kopjoni vetëm Kristen Stewart!

Shkruar nga Anabel

6 Mars 2019

Për flokë të shkurtër kopjoni vetëm Kristen Stewart!

Nëse ekziston dikush që mund të na frymëzojë për flokët e shkurtër, është vetëm Kristen Stewart.

Për flokë të shkurtër kopjoni vetëm Kristen Stewart!

Për herë të parë ajo vendosi të hiqte dorë nga flokët e gjatë në 2015-ën, për të eksperimentuar në modele krejt ndryshe!

Për flokë të shkurtër kopjoni vetëm Kristen Stewart!

Deri më tani, nuk ekziston asnjë ngjyrë apo prerje shkurt e flokëve që Kristen nuk e ka provuar.

Në sfilatën e fundit të Chanel, Kristen u shfaq me këtë model flokësh.

Për flokë të shkurtër kopjoni vetëm Kristen Stewart!

Aktorja është e njohur për eksperimentet që bën me modelet e flokëve dhe sado të guximshme të duken, ajo vjen gjithnjë stil!

Për flokë të shkurtër kopjoni vetëm Kristen Stewart!

Nga flokët të qethura super shkurt deri tek stilimet e prerjeve të shkurtra; Kristen ja ka dalë!

Për flokë të shkurtër kopjoni vetëm Kristen Stewart!

Në Met Gala, 2016 Stewart u shfaq kështu! Nëse tek vetja do të mendoheshim për vite me radhë për diçka të tillë, tek ajo i adhurojmë!

Për flokë të shkurtër kopjoni vetëm Kristen Stewart!

Flokë të shkurtra, femërore dhe shumë sensuale!

Për flokë të shkurtër kopjoni vetëm Kristen Stewart!

Një version tjetër i prerjes bob.

Për flokë të shkurtër kopjoni vetëm Kristen Stewart!

Kaçurrelat në flokë të shkurtër s’janë dukur kurrë më bukur se kaq!

Për flokë të shkurtër kopjoni vetëm Kristen Stewart!

Kristen, ka superfuqinë që mund t’i shkojnë edhe modeli më mashkullor i flokëve dhe të duket sensuale po njësoj!

 

MOS I HUMBISNI