TV Mania

Gjiko propozon Elitën për herë të TRETË!

Shkruar nga Anabel

15 Prill 2019

Gjiko propozon Elitën për herë të TRETË!

Si e ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, Elita Rudi erdhi në Tiranë nën shoqërinë e vjehrrës, pasi Gjiko ndodhej në Itali. Të paktën kështu mendohej. Gjatë intervistës, teksa Elita fliste për martesën dhe jetën si nënë e re, reperi e dëgjonte në prapaskenë.

Gjiko propozon Elitën për herë të TRETË!

Krejt papritur, Gjiko ia behu në skenë dhe u ul në gjunjë për t’i propozuar ~ për herë të tretë ~.

“A do të jesh gjithë jetën me mua, derisa të plakem e të bëhem për pampers?” – e pyeti ai.

“Po, përgjithmonë!” – u përgjigj Elita e përlotur.

Pra:

1. Gjatë një udhëtimi në Verona, poshtë ballkonit të Romeos dhe Zhulietës.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on

2. Pak para dasmës, në 25-vjetorin e ditëlindjes së Elitës.

Gjiko propozon Elitën për herë të TRETË!

Nëse kur vjen puna tek propozimet për martesë jeni 3:0 për Elitën, LEXONI këtë artikull.

MOS I HUMBISNI