KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Celebrity Style

Ja ç’veshi njerëzia në Coachella këtë vit

Shkruar nga Anabel

15 Prill 2019

Festivali vjetor i muzikës dhe arteve të tjera, i njohur si Coachella, është padyshim festivali më i madh muzikor në Shtetet e Bashkuara, jo vetëm për faktin që frekuentohet nga më shumë se 200,000 njerëz përgjatë dy javëve, por edhe për ndikimin që ka anembanë botës referuar trendeve të modës, muzikës dhe arteve të tjera. Kështu që, ja ç’veshën gjithë të famshmit fundjavën që lamë pas.

Billie Eilish

Kylie Jenner dhe Travis Scott

Kendall Jenner

Paris Hilton

Vanessa Hudgens dhe Austin Butler

Orlando Bloom dhe Katy Perry

Gigi Hadid

Anwar Hadid

Halsey dhe Yungblud

Jordyn Woods

BLACKPINK

Liam Payne

Shay Mitchell

Olivia Palermo

Stella Maxwell

Chantel Jeffries 

Selena Gomez

Winnie Harlow

Bella Thorne

Dhe Billie Eilish dhe njëherë për mbarësi

 

 

 

MOS I HUMBISNI