KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Celebrity

Ndërron jetë motra 18-vjeçare e këngëtarit të njohur

Shkruar nga Anabel

15 Mars 2019

Motra e vogël e këngëtarit të njohur Louis Tomlinson, i njohur gjerësisht si Louis i “One Direction”, u gjend e pajetë në apartamentin e saj në Londër.

Félicité Tomlinson, modele dhe blogere, thuhet se ndërroi jetë si pasojë e një ataku në zemër, megjithëse ende nuk ka një version zyrtar për shkaqet e vdekjes.

Kjo ngjarje e rëndë në familjen Tomlinson ndodh 2 vite pasi nëna e Louis humbi jetën pas një beteje të gjatë me leuçeminë. Një javë më parë, këngëtari publikoi edhe një këngë në nder të kujtimit të saj.

MOS I HUMBISNI