Showbiz dhe TV

Princ Leka konfirmon se ai dhe Elia Zaharia janë bërë prindër

Shkruar nga Anabel

22 Tetor 2020

Princ Leka konfirmon se ai dhe Elia Zaharia janë bërë

Në një postim në rrjetet sociale, Princ Leka konfirmoi çfarë u tha ditën e sotme nëpër media, se ai dhe bashkëshortja, Elia Zaharia, janë bërë prindër.

Princ Leka shpërndau një njoftim zyrtar ku shkruhet se ata janë bërë prindër të një vajze, të cilën e kanë quajtur Geraldinë, në nder të princeshës Geraldinë, gjyshja e Princ Lekës.

Princesha Elia lindi pa vështirësi në spitalin obstetrik-gjinekologjik “Mbretëresha Geraldinë” në Tiranë. Si nëna ashtu edhe bebi gëzojnë shëndet të plotë, falë edhe kujdesit të lavdërueshëm të personelit mjekësor.” – shkruhet në njoftim e Familjes Mbretërore Shqiptare.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by HRH Crown Prince Leka (@princleka) on

MOS I HUMBISNI