Social Buzz

Elia Zaharia dhe princ Leka prindër për herë të parë: Zbulohet gjinia dhe emri i bebit

Shkruar nga Anabel

22 Tetor 2020

Elia Zaharia dhe princ Leka prindër për herë të parë:

Elia Zaharia dhe princ Leka janë bërë prindër për herë të parë! Burime për Abc News bëjnë me dije se çifti ka sjellë në jetë një vajzë, të cilën e kanë quajtur Geraldina. 

Prindërit e rinj, zgjodhën emrin e veçantë në nder të mbretëreshës Geraldinë. Zaharia, zgjodhi ta jetonte shtatzëninë e saj në privatësi të plotë, duke mos ndarë me ndjekësit apo fansat asnjë detaj rreth pritjes së ëmbël.

Elia Zaharia dhe princ Leka prindër për herë të parë:

Në fillim të tetorit, Panorama.al publikoi disa foto ku Elia shfaqej me barkun e rrumbullakosur krah princ Lekës.

Elia Zaharia dhe princ Leka prindër për herë të parë:

Dyshja e kurorëzoi dashurinë në martesë në tetor të 2016-ës, 6 vite pas fejesës.

Elia Zaharia dhe princ Leka prindër për herë të parë: