Celebrity

Më fal? Fedez fotografohet duke u puthur me një vajzë misterioze

Shkruar nga Anabel

10 Korrik 2024

Më fal? Fedez fotografohet duke u puthur me një vajzë misterioze

Fedez ka nisur një romancë të re dhe ajo nuk është modelja simpatike franceze, Garance Authié. Sipas disa fotove që ka publikuar revista “Chi”, reperi italian duket se po relaksohet në një pishinë në Puglia në shoqërinë e mikut të tij Emis Killa, por edhe të një vajze misterioze brune, me të cilën ka shkëmbyer disa puthje që janë shkrepur nga fotografët.

Në fotot e postuara në faqen e Instagramit të së përjavshmes “Chi”, Fedez po shijon shoqërinë e vajzës brune me flokë të shkurtër, që duket se është edhe dashuria e re e Fedez.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ??? (@chimagazineit)

Këto foto vijnë njëherësh si një konfirmim i ndarjes së artistit nga modelja franceze Garance Authié, me të cilën kishte nisur një histori dashurie vetëm pak kohë pas ndarjes nga influencuesja e famshme Chiara Ferragni.

Për vajzën brune dihet ende shumë pak, të paktën mediat italiane deri tani nuk e kanë zbuluar identitetin e saj. Pas ndarjes nga ish-bashkëshortja, Chiara Ferragni, kjo është hera e tretë që aludohet se Fedez ka krijuar një lidhje të re.

Më parë, Fedez u fotografua në Coachella me influencuesen Giulia Ottorini, jashtë një qendre tregtare. Më vonë, mediat zbuluan se Fedez dhe Giulia nuk ishin vetëm në Coachella, por me një grup të përbashkët miqsh. Me modelen franceze erdhën fotot dhe videot e kapura për dore në Monte Carlo, ndërsa me vajzën brune të fundit duket se nuk ka shumë dyshime pas fotove me puthje në buzë.

Artikuj të sugjeruar: