Celebrity

Prit, çfarë? Julia Fox del hapur si lesbike

Shkruar nga Anabel

10 Korrik 2024

Prit, çfarë? Julia Fox del hapur si lesbike
Getty

Julia Fox, përmes një videoje në TikTok, ka dalë hapur si lesbike. Ajo foli hapur për seksualitetin e saj, duke shprehur preferencat e saj.

Prit, çfarë? Julia Fox del hapur si lesbike

Ajo iu përgjgj një videoje në TikTok“Vdes kur shoh një lesbike me të dashurin e saj. Mendoj: “Awww, ti e urren këtë burrë. Me vërtet e urren!”. Aktorja e "Uncut Gems”, i bëri repost, duke u shprehur: “Hej, ajo isha unë. Unë isha lesbikja. Më vjen keq, çuna. Nuk do të ndodhë më”.

Fox mori shumë mbështetje nga njerëzit. “Jam shumë e lumtur për ty”; “Kjo më bën shumë të lumtur”; “Juliiaaaa! Më mbushe zemrën plot”, ishin disa nga komentet e njerëzve poshtë videove.

Kjo mund të mos jetë shokuese për shumë njerëz, pas intervistave të saj ku tregonte se kishte një tërheqje seksuale edhe për vajzat. “Kam pak ‘vibe’ lesbikeje dhe dua ta eksploroj më shumë këtë tërheqje”, u shpreh.

Prit, çfarë? Julia Fox del hapur si lesbike
Getty

Ajo ishte e martuar me Peter Artemiev prej 4 vitesh, që nga viti 2018 deri në 2020. Ata kanë edhe një djalë, Valentino, 3 vjeç.

Prit, çfarë? Julia Fox del hapur si lesbike
Getty

Më pas, ajo u lidh me Kanye West, me të cilin u lidh në vitin 2022. Në një intervistë të vitit 2023, Fox tha se ajo dhe West nuk kryen kurrë marrëdhënie seksuale.

Prit, çfarë? Julia Fox del hapur si lesbike
Getty

“Mbase ish-të dashurit e mi nuk kanë qenë gabim kur më quanin ‘lesbike’ dhe thoshin se nuk doja të bëja seks me ta”, u shpreh ajo.

Artikuj të sugjeruar: