Celebrity

Pas tradhtive, Neymar ribashkohet me Bruna Biancardi-n

Shkruar nga Anabel

10 Korrik 2024

Pas tradhtive, Neymar ribashkohet me Bruna Biancardi-n

Në këtë pikë, Neymar dhe Bruna Biancardi thjesht nuk rrinë dot larg njëri-tjetrit. Modelja dhe futbollisti brazilian janë parë duke u përqafuar dhe puthur në një koncert në São Paulo.

Pas tradhtive, Neymar ribashkohet me Bruna Biancardi-n

Pas tradhtive, Neymar ribashkohet me Bruna Biancardi-n

Pas tradhtive, Neymar ribashkohet me Bruna Biancardi-n

Neymar dhe Bruna janë ndarë dhe rilidhur disa herë. Ata kanë qenë të fejuar dhe në vitin 2020 i dhanë fund fejesës, pas pretendimeve se ai nuk ishte treguar besnik ndaj modeles. Më pas, në ditëlindjen e Neymar, Bruna konfirmoi ribashkimin.

Pas tradhtive, Neymar ribashkohet me Bruna Biancardi-n

“Gëzuar ditëlindjen bukurosh. T’i thashë të gjitha sot”, shkroi ajo dhe i uroi atij një vit fantastik me bekime, festa, miq, arritje, synime dhe shëndet. "Uroj që Zoti ta mbrojë lidhjen tonë” dhe disa muaj më vonë, njoftuan se do të bëheshin prindër.

Më tej, nisën zërat se Ney e kishte tradhtuar partneren ndërsa ajo ishte në pritje të ëmbël. Sipas thashethemeve, futbollisti e tradhtoi me një influencuese nga São Paulo dhe ishte në kontakt të vazhdueshëm me të.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Neymar Jr (@neymarjr)

Pasi në jetë erdhi Mavie, vajza e tyre, Bruna konfirmoi se ata të dy i dhanë fund marrëdhënies: “Kjo është një çështje private, por meqë po ekspozohem në lajme, supozime dhe shaka në përditshmëri, ju informoj se nuk jam në një marrëdhënie. Ne jemi prindërit e Mavie dhe kjo është arsyeja pse kemi këtë lidhje. Shpresoj që kjo mënyrë të ndalojë lajmet e vazhdueshme. Faleminderit!”, shkroi ajo në Instagram.

Artikuj të sugjeruar: