Style Tips

Si t’i vishni pantallonat e shkurtra: 6 kombinime që ju duhen këtë verë

Shkruar nga Anabel

9 Korrik 2024

Si t’i vishni pantallonat e shkurtra: 6 kombinime që ju duhen
FOTO: Valentina Frugiuele/Getty Images

Le ta pranojmë që nuk ka asgjë më praktike që mund të vishet gjatë verës se pantallonat e shkurtra. Prej materiali lino, xhins apo pambuku, ka disa kombinime që realisht ju duhen këtë verë për t’u ndjerë më komode gjatë ditëve me temperatura të larta dhe diellin përvëlues.

Ja disa ide të lezetshme për ju:

#1 Me bluzë pa mëngë

Si t’i vishni pantallonat e shkurtra: 6 kombinime që ju duhen
FOTO: GETTY IMAGES

#2 Me rroba banjo

Si t’i vishni pantallonat e shkurtra: 6 kombinime që ju duhen
FOTO: ZARA

#3 Bluzë me tonet e tokës

Si t’i vishni pantallonat e shkurtra: 6 kombinime që ju duhen
FOTO: GETTY IMAGES

#4 Jelek + atlete

Si t’i vishni pantallonat e shkurtra: 6 kombinime që ju duhen
FOTO: GETTY IMAGES

#5 Këmishë e bardhë

Si t’i vishni pantallonat e shkurtra: 6 kombinime që ju duhen
FOTO: @sabinasocol

#6 Kanotierë e zezë

Si t’i vishni pantallonat e shkurtra: 6 kombinime që ju duhen
FOTO: Edward Berthelot/Getty Images

Artikuj të sugjeruar: 

 

Burimi: Instyle