Celebrity

Rita Ora sjell trendin e reçipetave që do t’ju fiksojë

Shkruar nga Anabel

8 Korrik 2024

 
Rita Ora sjell trendin e reçipetave që do t’ju fiksojë
FOTO: RITA ORA/INSTAGRAM

Rita Ora “ndezi” skenën e “Saga Festival” në Bukuresht, ku qindra admirues të muzikës ishin të pranishëm për të shijuar disa nga hitet më të bukura të artistes. Por, përtej performancës këngëtarja ra në sy për stilin e guximshëm tip boho në skenë, sidomos reçipetat!

Nuk e dimë për ju, nëse keni parë modele të ngjashme, por reçipetat e hapura që duket sikur zbulojnë pjesën fundore të gjoksit, sikur nuk na ka parë syri shumë në qarkullim! Ose Rita është mjeshtre e prurjes së tendencave të reja, që e bëjnë atë thjesht një ikonë stili.

Rita Ora sjell trendin e reçipetave që do t’ju fiksojë
FOTO: RITA ORA/INSTAGRAM

Veshja në tërësi e Ritës ishte një kombinim detajesh, nga pantallonat e shkurtra në ngjyrë jeshile metalike, te dorezat e lëkurës, getat e zeza, aksesorët e mëdhenj si byzylykët apo kapelja.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

Pjesa e preferuar? Reçipetat aspak të zakonshme, hapje në pjesën e poshtme që zbulonin një pjesë të gjoksit të artistes.

Rita Ora sjell trendin e reçipetave që do t’ju fiksojë
FOTO: RITA ORA/INSTAGRAM

Nëse jeni adhuruese e stilit të guximshëm dhe detajeve që bien në sy, ndoshta sapo morët një konfirmim për trendin e fundit të reçipetave dhe Rita është prova për këtë!

Artikuj të sugjeruar: 

Burimi: Cosmpolitan