Celebrity

Brad Pitt dhe e dashura e tij për herë të parë si çift në publik

Shkruar nga Anabel

8 Korrik 2024

Brad Pitt dhe e dashura e tij për herë të parë si
FOTO: AFP via Getty Images

Aktori Brad Pitt dhe krijuesja e bizhuterive Ines de Ramon janë shfaqur për herë të parë bashkë në publik. Të qeshur dhe të kapur për dore, Brad dhe partnerja e tij morën pjesë në “Çmimin e Madh të Formula 1” në Britani duke marrë vëmendjen e të gjithëve.

60-vjeçari kishte veshur një xhaketë në nuancë të verdhë të çelur dhe pantallona thuajse në të njëjtën ngjyrë. Aktori i kishte shtuar veshjes edhe aksesorët e tjerë si syzet e diellit model aviatori dhe kapelen kovë për ta bërë më cool stilin e tij, ndërsa 34-vjeçarja ka preferuar një fustan të shkurtër në ngjyrë blu dhe një varesë në nuancë floriri.

Brad Pitt dhe e dashura e tij për herë të parë si
FOTO: Phil Duncan/Every Second Media/Shutterstock

Çifti dukej shumë bukur bashkë, ndërsa kjo është dalja e tyre e parë zyrtarisht si çift në publik.

Brad Pitt dhe e dashura e tij për herë të parë si
FOTO: Eleanor Hoad/Every Second Media/Shutterstock

Pavarësisht betejave ligjove me ish-bashkëshorten Angelina Jolie dhe vendimit të vajzës së tyre 18-vjeçare për të hequr dorë nga mbiemri i të atit Pitt, aktori duket se po e shijon romancën e tij në çdo dimension, madje disa javë më parë një burim për “Daily Mail” tha se Brad është gati për një kapitull të ri në jetën e tij, ku nuk përjashtohet mundësia e të bërit sërish baba.

Pitt dhe Ines de Ramon janë bashkë që prej nëntorit të vitit 2022, ndërsa ata u njohën gjatë një koncerti në Los Angeles.  

Brad Pitt dhe e dashura e tij për herë të parë si
FOTO: Diggzy / Jesal / SPLASH / BACKGRID

Dyshja është parë disa herë bashkë në pushime, por asnjëherë nuk kanë dalë zyrtarisht si çift. Në muajin shkurt qarkulloi lajmi se Ines de Ramon është transferuar te shtëpia e Pitt dhe ata po bashkëjetojnë prej disa muajsh.

Artikuj të sugjeruar: 

 

Burimi: Page Six