Showbiz dhe TV

Taulant Seferi sapo na tregoi se është single ;)

Shkruar nga Anabel

8 Korrik 2024

Taulant Seferi sapo na tregoi se është single ;)

Goca, gra, njerëz që s’merrni vesh nga futbolli, por prapë u fiksuat pas buzëqeshjes së Taulant Seferit, na lini t’ju japim lajmin më të mirë për sot: Futbollisti është single.

Në një intervistë për “TV21 Macedonia”, futbollisti, pranoi se nuk është më në një lidhje, duke u shprehur:

“Jam single. Kam dalë dikur në një intervistë kam thënë se jam në lidhje, por tani jam single”, u shpreh Seferi.

Seferi konfirmoi lidhjen e tij thuajse një vit më parë dhe në emisionin e binjakëve Veshaj, “Më lër të flas”, foli pak me detaje për partneren.

“Unë e kam një të dashur që jeton në Zvicër. Ka 4 vite që jemi bashkë”, tha Taulanti, duke shtuar se i ka parë të gjitha meme-t që janë bërë nëpër TikTok e Instagram (ndihemi pak fajtore). “Ajo bëhet xheloze, por e kaloj me sportivitet”, tha Taulanti, duke treguar se i ka dhënë siguri, por edhe se "ia bën rrafsh". 

@tv21.tv

???? Intervistë ekskluzive me futbollistin e #KombëtaresShqiptare, #TaulantSeferi ?Nga stadiumi ku nisi gjithçka, deri te transferi i mundshëm dhe lidhja e dështuar e dashurisë ?

? original sound - TV21


Madje, tha asokohe se vjehrra e do shumë dhe domosdo, duket si ëndrra e çdo vjehrre.
 
Gjithsesi, ai i falenderoi shumë vajzat për mbështjetjen, por theksoi se ishte i lumtur. Nejse, e shkuar, e harruar. Tani ju goca keni shansin ta lumturoni.

Artikuj të sugjeruar: