Instagramming

Fifi thotë se babait të saj i kanë dërguar mesazhe negative pasi i ranë të fikët në "BBVA 1"

Shkruar nga Anabel

23 Qershor 2024

Fifi thotë se babait të saj i kanë dërguar mesazhe negative

Fifi ka qenë e ftuar në “Top Arena” ditën e djeshme, ku ka rifolur për momentin që i ranë të fikët gjatë pjesëmarrjes në “Big Brother Vip Albania” përpara tre viteve, moment që në fakt ndodhi gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë të reality show-t.

Këngëtarja tha se ka mjaftuar një ngjarje si kjo që njerëzit të “derdhin” mllef dhe energji negative në rrjetet sociale ndaj saj dhe familjarëve të vet.

“Sa më shumë e theksojmë që kemi nevojë për energji pozitive, më shumë shtohen këta me energji negative, me fjalë fyese dhe ofenduese", u shpreh Fifi.

Më pas, iu drejtua Deamishelit, e cila dje bëri një reagim mbi mesazhet që i uronin vdekjen për hir të lojës në "BBVA 2" (artikullin e gjeni këtu):

E mban mend kur më ra të fikët? Babait tim i çuan mesazhe, “Inshallah nuk çohet nga aty”! A ka mesazh më të rëndë se ky? Nuk besoj! Kështu që mos e vrit mendjen fare, thjesht shmangi këto komente, uroju mirësi dhe dashuri për veten dhe kaq,” tha këngëtarja.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ProcesiSportiv (@procesisportiv.official)

Me sa duket, Fifi ka dashur që të tregojë një anë tjetër të asaj se çfarë ndodh në rrjetet sociale përtej famës dhe mbështetjes që ajo merr nga njerëzit që duan muzikën dhe hitet e saj, fenomen me të cilin përballen shumë personazhe publikë shqiptarë e të huaj.

Artikuj të sugjeruar: