Instagramming

Liesa Haxhiasllani, në pritje të ëmbël *.*

Shkruar nga Anabel

21 Qershor 2024

Liesa Haxhiasllani, në pritje të ëmbël *.*

Moderatorja Liesa Haxhiasllani ka publikuar një album në Instagram, ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur dhe na tregoi se është në pritje të ëmbël.

Liesa Haxhiasllani, në pritje të ëmbël *.*

Liesa publikoi edhe një foto ku është kapur për dore me partnerin e saj. Ajo u shfaq e buzëqeshur dhe e veshur thjesht, me një palë pantallona të gjelbra dhe një këmishë lino.

Liesa Haxhiasllani, në pritje të ëmbël *.*

Për lidhjen dhe gjininë e bebushit ende nuk dihet asgjë, pasi moderatorja është kujdesur që ta mbajë marrëdhënien larg syve kureshtarë, por gjithsesi, jemi të bindur se bebushi do të jetë shoku/shoqja i/e ngushtë e Luna Marisë, pasi Kiara dhe Liesa janë ‘besties’.  

Liesa Haxhiasllani, në pritje të ëmbël *.*